AERIASHIELD TRAVEL NEDİR ?

Aeriashield Travel, Gelişmiş iyon teknolojisi, kirli havalarda bulunan sağlığınızı etkileyecek koronavirüs, grip virüsü gibi virüsleri soluma alanınızdan uzaklaştırır. Saniyede yaydığı 6 milyon anyonlar sayesinde soluma alanınızı virüslerden ve bakterilerden temizler.

Aeriashield Travel, teknolojisi etrafınızda temiz hava küresi oluşturur. Bu hava küresi geleneksel hava temizleyicilerinin ( örn. Hepa Filtre) geride bıraktığı atomik boyuttaki hava kirleticilerin ( virüsler, polen, duman, küfler, toz zerreleri vs. gibi ) de temizler. Yayılan iyonlar havadaki bu atomik boyutta olan kirleticilerin, virüslerin üzerini kaplayarak etkisiz hale getirir.

Aeriashield Travel, kompakt, ergonomik ve çok yönlüdür. Ayarlanabilir kordonu sayesinde çalışma ve seyahat sırasında kişisel olarak ayarlamanızı sağlar. Çok hafif olması (72gr) kolayca taşımanızı sağlar. Ayrıca arkasında bulunan açılıp kapanabilir desteği ile masanızda kullanım içinde uygundur. Masanın üzerinde dururken havada ve yüzeydeki koronavirüsleri temizlemeye devam edecektir.

Hava kalitesinin kötü olduğu alanlarda ( Toplu taşıma, AVM, Spor salonu ve halka açık yerlerde ) daha temiz bir soluma alanı oluşturması için Aeriashield Travel i her zaman yanınızda bulundurun ve kullanın.

ÖZELLİKLERİ

Havadaki ve Yüzeydeki Korona Virüsleri %99 Oranında Temizlediği Test Edildi ve Onaylandı.

%0 Sıfır Atık %0 Sıfır Etki %0 Sıfır Kimyasal

*Antiviral & Antibakteriyeldir.

*Kimyasal İçerimez.

*Üstün Negatif İyon Teknolojisi.

*Değiştirilmesi ve Temizlenmesi Gereken Filtre Bulundurmaz.

*Filtrelemeyi Yaydığı Sağlıklı Negatif İyon Teknolojisi ile Yapar.

*Tamamen Zararsızdır.

*Taşınabilir, Kompakt Tasarım Güzel Bir Aksesuar Görünümü Verir

*Çok Yönlü Kullanım Sağlar

*Sessiz Çalışma, Gürültü Çıkartacak Hiçbir Şey Bulundurmaz.

*Bakım Gerektirmez.

*Ayarlanabilir Kayışı, Ekstra Güvenlik ve Rahatlık Sağlar.

*USB Şarj Girişi Her Yerde Kolayca Şarj Edebilmenizi Sağlar.