AERIASHIELD FAMILY NEDİR ?

Aeriashield Family, Gelişmiş iyon teknolojisi, kirli havalarda bulunan sağlığınızı etkileyecek koronavirüs, grip virüsü gibi virüsleri soluma alanınızdan uzaklaştırır. Saniyede yaydığı 10 milyon anyonlar sayesinde soluma alanınızda ve yüzeylerdeki koronavirüsleri yok eder.

Aeriashield Family, teknolojisi etrafınızda temiz hava küresi oluşturur. Bu hava küresi geleneksel hava temizleyicilerinin ( örn. Hepa Filtre) geride bıraktığı atomik boyuttaki hava kirleticilerin ( virüsler, polen, duman, küfler, toz zerreleri vs. gibi ) de temizler. Yayılan iyonlar havadaki bu atomik boyutta olan kirleticileri üzerini kaplayarak, ağırlaştırıp yere düşmesini sağlar ve etkisiz hale getirir.

Aeriashield Family, kompakt, ergonomik ve çok yönlüdür. Çok hafif olması (180gr) kolayca taşımanızı sağlar. Masanın üzerinde dururken bulunduğunuz odadaki havayı ve yüzeylerdeki virüsleri temizler.

Aeriashield Family, Çocuk odalarında, bebek odalarında, yatak oadalarında, salonda, mutfakta, iş yerinizde, rahatlıkla kullanabilirsiniz. TAMAMEN ZARARSIZDIR. Bulunduğu odayı 10 dk içerisinde virüslerden arındırır.

ÖZELLİKLERİ

Havadaki ve Yüzeydeki Korona Virüsleri %95,8 Oranında Temizlediği Test Edildi ve Onaylandı.

%0 Sıfır Atık %0 Sıfır Etki %0 Sıfır Kimyasal

*Antiviral & Antibakteriyeldir.

*Kimyasal İçerimez.

*Üstün Negatif İyon Teknolojisi.

*Filtrelemeyi Yaydığı Sağlıklı Negatif İyon Teknolojisi ile Yapar.

*Tamamen Zararsızdır.

*Taşınabilir, Kompakt Tasarım Güzel Bir Aksesuar Görünümü Verir

*Çok Yönlü Kullanım Sağlar

*Sessiz Çalışma, Gürültü Çıkartacak Hiçbir Şey Bulundurmaz.

*Bakım Gerektirmez.

*USB Şarj Girişi Her Yerde Kolayca Şarj Edebilmenizi Sağlar.